• About usברוכים הבאים ל-smartair, אתר הזמנת הטיסות האולטימטיבי,
עם מנוע להשוואה בין טיסות ויכולות שילוב בין חברות תעופה שונות.

מי אנחנו?smartair ישראל


המלאכה 4
רעננה

03-5500990smartair אירופה

94 rue La Fayette
Paris 75010

01-77-37-57-24
במה אנחנו מאמינים?
ב-smartair.co.il אנו מאמינים בשימוש בחוק השמיים הפתוחים והפיכתו לאמצעי להוזלת מחירי טיסות, ולשם כך האתר מרכז את כל המידע על כל סוגי הטיסות, על מנת להעניק ללקוחות את האפשרות לבחור ולהרכיב בעצמם את הטיסה המשתלמת ביותר לצרכים שלהם. בלחיצת כפתור אחת ניתן לקבל את כל המידע על כל הטיסות מכל נקודה בעולם, לערוך השוואה בזמן אמת בין מחירי טיסות שונים ולשלב בין מספר חברות תעופה, כל זאת במטרה למצוא את כרטיס הטיסה האידיאלי והמשתלם ביותר.
לאן אנחנו הולכים?
____________________________

בשנת 2015 הושק אתר smartair.co.il, תוצר של שנים של ניסיון וידע רב שנצבר במערכת. האתר נבנה כדי להעביר את הכוח לידיים של הלקוח על ידי מתן דרך חכמה יותר להזמנת טיסה. האתר מציע את המגוון הרחב ביותר עם שילובי הטיסות ששום אתר אחר אינו נותן.
האתר מעסיק כ-100 עובדים אשר פועלים סביב השעון על מנת להעניק ללקוח את השירות הטוב והמקצועי ביותר במחירים המשתלמים ביותר. לאתר שירות לקוחות טלפוני הפועל בישראל ודוגל ביחס חם ואישי ללקוח מחיפוש הטיסה ועד הנחיתה בחזרה בארץ.
כמו כן האתר מפעיל עמוד פייסבוק אקטיבי המשמש גם כמרכז שירות לקוחות ותמיכה וירטואלי הפועל 24 שעות ביממה במטרה להבטיח לקהל הלקוחות שירות אישי ואיכותי מכל מקום בעולם.
 מרכיב הטיסה בכל נסיעה הינו המרכיב המשמעותי והחשוב ביותר.
תחילה הנוסע יחפש ויזמין את הטיסה ואז יכנס יותר לעומק בתכנון הנסיעה
.
מאיפה באנו?
_____________________

smartair.co.il הינו אתר השייך לקבוצת EFH, אשר הוקמה בפריז בשנת 2004 ועסקה בשנותיה הראשונות בתיירות פנים לצרפת, וכעבור שנתיים החלה לשווק חבילות תיור מצרפת לישראל.
בשנת 2007 החברה "עשתה עלייה" ופתחה שלוחה בישראל, שפעלה כחברה סיטונאית מול סוכני הנסיעות בשיווק וקידום חבילות תיור ונופש לקבוצות ולנוסע העצמאי באירופה בכלל ובצרפת בפרט תחת המותג Tours De France Holiday (החברה בישראל: סאן וויז בע"מ).
בשנת 2012 נפתח סניף של החברה בחוף השנהב במטרה להקים תשתית בשיתוף משרד התיירות הישראלי להפעלת טיסות שכר וקידום צליינות לישראלות ממדינות מערב אפריקה. בנוסף נפתח בשנת 2015 סניף בניו-יורק, ובכך התרחבה פעילות החברה לארבע יבשות.
למה smartair?
בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי באופן בו הצרכן מתכנן ומזמין חופשה או טיסה לחו"ל. ניתן להבחין בשתי מגמות עיקריות בתהליך הזמנת החופשה: הראשון, המעבר להזמנות באינטרנט והשני הינו פירוק החבילה למרכיבים בודדים. שינויים אלו מורגשים גם בשוק הישראלי בקרב הצרכנים. הנוסע הישראלי, החשוף לאינפורמציה, מרגיש נוח ובטוח יותר לתכנן לעצמו את הנסיעה, להזמין באינטרנט ולהרכיב בעצמו את החבילה ליעד אליו הוא מעוניין לטוס.
בשנת 2013 נחתם בישראל הסכם שמיים פתוחים, אשר הוביל לתחרות בריאה ולהוזלה משמעותית של טיסות לחו"ל. מספר רב של חברות תעופה זרות נכנסו לישראל, התחרות גברה והמחירים ירדו, אך לאור המורכבות בהצגת כל סוגי הטיסות במנועי החיפוש השונים, טרם נחשפו בפני הנוסע הישראלי האפשרויות השונות שבאמת יגרמו לו לשלם פחות על טיסה לחו"ל.Smartair.co.il איך זה עובד
 טסים     מזמינים     משלבים
 בכפתור "מועדפים" תמצאו את החיפושים הקודמים שלכם וב"ניהול ההזמנות שלי" יחכו לכם כל פרטי ההזמנה כולל כרטיס הטיסה האלקטרוני.  תהליך הרכישה המאובטח מתבצע ישירות דרכנו ואנו עומדים לרשותכם בכל שאלה באתר ובשירות הלקוחות הטלפוני שלנו, בשפה העברית כמובן.  בחרו את מועד הטיסה הרצוי ואנחנו נמצא עבורכם את השילוב החכם, הנוח והחסכוני ביותר בין טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות "low cost"Smartair.co.il שירותים נוספים