במה אנחנו מאמינים?
ב-Smartair.co.il אנו מאמינים בשימוש בחוק השמיים הפתוחים והפיכתו לאמצעי להוזלת מחירי טיסות, ולשם כך האתר מרכז את כל המידע על כל סוגי הטיסות, על מנת להעניק ללקוחות את האפשרות לבחור ולהרכיב בעצמם את הטיסה המשתלמת ביותר לצרכים שלהם. בלחיצת כפתור אחת ניתן לקבל את כל המידע על כל הטיסות מכל נקודה בעולם, לערוך השוואה בזמן אמת בין מחירי טיסות שונים ולשלב בין מספר חברות תעופה, כל זאת במטרה למצוא את כרטיס הטיסה האידיאלי והמשתלם ביותר.

מאיפה באנו?
Smartair הינו אתר השייך לקבוצת EFH, אשר הוקמה בפריז בשנת 2004 ועסקה בשנותיה הראשונות בתיירות פנים לצרפת, וכעבור שנתיים החלה לשווק חבילות תיור מצרפת לישראל.

בשנת 2007 החברה "עשתה עלייה" ופתחה שלוחה בישראל, שפעלה כחברה סיטונאית מול סוכני הנסיעות בשיווק וקידום חבילות תיור ונופש לקבוצות ולנוסע העצמאי באירופה בכלל ובצרפת בפרט תחת המותג Tours De France Holiday (החברה בישראל: סאן וויז בע"מ).

בשנת 2012 נפתח סניף של החברה בחוף השנהב במטרה להקים תשתית בשיתוף משרד התיירות הישראלי להפעלת טיסות שכר וקידום צליינות לישראלות ממדינות מערב אפריקה. בנוסף נפתח בשנת 2015 סניף בניו-יורק, ובכך התרחבה פעילות החברה לארבע יבשות. 

לאן אנחנו הולכים?
בשנת 2015 הושק אתר Smartair.co.il, תוצר של שנים של ניסיון וידע רב שנצבר במערכת. האתר נבנה כדי להעביר את הכוח לידיים של הלקוח על ידי מתן דרך חכמה יותר להזמנת טיסה. האתר מציע את המגוון הרחב ביותר עם שילובי הטיסות ששום אתר אחר אינו נותן.
האתר מעסיק כ-100 עובדים אשר פועלים סביב השעון על מנת להעניק ללקוח את השירות הטוב והמקצועי ביותר במחירים המשתלמים ביותר. לאתר שירות לקוחות טלפוני הפועל בישראל ודוגל ביחס חם ואישי ללקוח מחיפוש הטיסה ועד הנחיתה בחזרה בארץ. כמו כן האתר מפעיל עמוד פייסבוק אקטיבי המשמש גם כמרכז שירות לקוחות ותמיכה וירטואלי הפועל 24 שעות ביממה במטרה להבטיח לקהל הלקוחות שירות אישי ואיכותי מכל מקום בעולם.