לקוחות פרימיום

מחלקת פרימיום

לקוחות פרימיום  טסים חכם יותר! ב-Smartair תוכלו ליהנות ממגוון שדורגים מפנקים, החל מתהליך ההזמנה, דרך הטיסה עצמה ועד שירותי קרקע ביעד אליו אתם טסים. מלבד השדרוג בתנאי הטיסה, תקבלו שירות אישי 24/7 החל מתהליך חיפוש הטיסה, העברות מ/אל שדה התעופה בארץ ובחו"ל ומומחה מקומי שידע לכוון אתכם לבתי המלון, המסעדות המומלצות והמקומות המעניינים ביעד שלכם.

בטיסה עצמה תיהנו מתנאים משודרגים כמו מגוון ארוחות רחב יותר, מושבים נוחים יותר, שירות אישי ועדיפות בקבלת הכבודה. בשדה התעופה עצמו תוכלו להתרווח באחד מטרקליני העסקים המפנקים, דלפק בידוק נפרד ועדיפות בכניסה למטוס וביציאה ממנו. לקוחות פרימיום יכולים לבחור בין טיסה במחלקה ראשונה, מחלקת עסקים ואף מטוס פרטי.

ההבדל בין מחלקות הפרימיום


מחלקת עסקים

מחלקת העסקים היא בדרך כלל מחלקת הביניים מבין שלוש מחלקות השירות המסורתיות. בדרך כלל מוצעות לנוסעי המחלקה מספר הטבות על הקרקע, כמו דלפקי בידוק נפרדים, גישה חופשית אל טרקליני האירוח בשדה התעופה והקלה במגבלות כבודת היד וכבודת המטען המאוחסנת בבטן המטוס. על המטוס המושבים נוחים ומרווחים יותר, היצע הבידור רחב יותר והארוחות מגוונות ויוקרתיות יותר. במחלקת העסקים יש יותר דיילים ושירות אישי יותר לכל נוסע. בדרך כלל מאפשרת חברת התעופה לנוסעי מחלקת העסקים לעלות על המטוס לפני נוסעי מחלקת התיירים, ומעניקה להם אירוח אישי גם לפני ההמראה. לאחר הטיסה עוזבים נוסעי מחלקת העסקים את המטוס לפני נוסעי מחלקת התיירים, וניתנת עדיפות לטיפול בכבודתם, כך שהם יקבלו אותה לפני שאר הנוסעים.

הבדל בין המחלקות הפרימיום בחברות התעופה השונות


מחלקה ראשונה

המחלקה הראשונה היא בדרך כלל המחלקה בעלת תקני השירות הגבוהים ביותר שמציעה חברת התעופה בטיסותיה, אם כי גם כאן, לעתים ההטבות, כולן או חלקן, עשויות להיות לא משמעותיות ביחס למחלקת העסקים. כל ההטבות המוצעות לנוסעי מחלקת העסקים, וכן הטבות נוספות, מוצעות גם לנוסעי המחלקה הראשונה, ההבדל העיקרי הוא שבדרך כלל מדובר בערכים גבוהים יותר (היקף המטען המותר, התמורה לחברי מועדון הנוסע המתמיד, גיוון בארוחות ובבידור וכו'). הטבות נוספות המקובלות במחלקה הראשונה כוללות היצע ארוחות מגוון המוזמן לאחר עיון בתפריט, הגשה בכלי חרסינה, מבחר של משקאות אלכוהוליים, וליווי אישי אל המושב בעת העלייה למטוס. נוסעי המחלקה יקבלו את העדיפות הגבוהה ביותר לכניסה ויציאה אל ומן המטוס וגם עדיפות למטען.