אתר smartair הוא לא עוד אתר לחיפוש טיסות ומלונות.
האתר הינו פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת להרכבת החופשה המושלמת באופן פשוט ונוח.

2015 
האתר שהושק באמצע שנת 2015 איפשר לקהל הישראלי לנצל באופן מלא את הסכם השמיים הפתוחים שנחתם באותה שנה ולהחזיר את הכח לצרכן. פלטפורמת הזמנת הטיסות של smartair מאפשרת לצרכן הישראלי להתאים טיסות באופן מדוייק לצרכיו המשתנים. מנוע בחירת הטיסות מאפשר לטוס עם חברת תעופה אחת ולחזור עם חברת תעופה אחרת - בזכות מחיר משתלם יותר או שעות נוחות יותר.

2017 
בשנת 2017 הושק smartair vacation המאפשר הזמנת חופשה מלאה בהתאמה אישית על בסיס אותה פלטפורמה מתקדמת וחכמה של smartair. בפעם נוספת, תחת הדגל של 'מחזירים את הכח לצרכן' – פותחה בישראל מערכת טכנולוגית המאפשרת לגולשים להתאים חופשה מלאה לפי מה שמתאים להם ולא לפי תכתיבים שהוגדרו מראש ע"י ספקי תיירות שבנו חבילה סטטית ומוכרים אך ורק אותה, ללא אפשרות שינוי והתאמה אישית.

העתיד כבר כאן
smartair vacation הוא העתיד של הזמנת החופשה - מאפשר לגולש לבחור יעד או חווייה ולבצע התאמה מלאה של כל מרכיבי החופשה תוך חסכון של כ-20% במחיר לעומת פירוק מרכיבי החופשה והזמנתם בנפרד.

בנוסף לטכנולוגיה החדשנית אנו משקיעים רבות בשירות ללקוח ובקשר האישי והאנושי. נשמח תמיד לעמוד לרשותכם בכל פניה במייל, בטלפון ובעמוד הפייסבוק שלנו.

smartair – ככה מרכיבים היום חופשה...