• London Design Festival
LONDON DESIGN FESTIVAL
1
כמה נוסעים? נקה בחירה
 
 
1 כל הטיסות נא לבחור מחלקה
  • כל הטיסות
  • טיסות ישירות בלבד
הלוך ושוב
כיוון אחד
חזרה מיעד אחר
Display more
תאריכים
איזה פסטיבל
מה?

יריד עיצוב ענק, המציג חידושים ורעיונות עיצוביים מכל העולם
למי מיועד הפסטיבל
למי?

חובבי עיצוב וחדשנות או סתם סקרנים למיניהם
מתי הפסטיבל
מתי?

25/09/16 - 17/09/16

איפה הפסטיבל
מיקום?
לונדון, אנגליה

לונדון, אנגליה

בתשעת ימי הפסטיבל ניתן יהיה לחוש בצבעוניות תוססת המשנה את פניה של לונדון האפורה, אך זה לא הדבר היחיד שיש לכם לעשות בבירת אנגליה. מהביג בן ועד שוק קמדן. מארמון בקינגהאם ועד העין הגדולה. לונדון נחשבת לאחת הערים האטרקטיביות ביותר בעולם וכל ביקור בה הוא חוויה ענקית. לונדון מחכה לכם, רק שהפעם, היא גם מעוצבת להפליא.
לונדון
פסטיבל העיצוב בלונדון

פסטיבל העיצוב בלונדון

פסטיבל העיצוב של לונדון מביא את מיטב המעצבים הבריטיים לבירת אנגליה, ליריד ענק עמוס בחידושים, רעיונות ואמנות. במשך תשעה ימים תינתן למאות אלפי המבקרים הזדמנות לקבל מבט על העתיד ועל העיצובים שצפויים לשלוט בשנים הבאות. אף על פי שמדובר בפסטיבל אנגלי עם טעם וניחוח בריטיים, ניתן יהיה להתרשם מעיצובים מכל העולם ולקבל מידע על ההיסטוריה שלהם. כ-350 פרוייקטים שונים ומגוונים מעשרות מדינות ברחבי העולם יכניסו אתכם אל העתיד הקרוב ואל החידושים והמראות הצפויים בו.
במקום אחד תוכלו לראות קרמיקה מתורכיה, בדים מהודו, רהיטים מאפריקה ועוד.
הפסטיבל משתרע לאורכם של אתרים רבים, כמו מוזיאון ויקטוריה וכיכר טרפלגר, כשגם תחנות המטרו הסמוכות מתקשטות לכבוד המאורע.
הזמן מלון
מחפש מלון? אנחנו נמצא לך את המלון המתאים לך מתוך מיליוני בתי-מלון בלמעלה מ-220 מדינות ברחבי העולם. אנו מתחייבים למחיר הטוב והמשתלם ביותר. במידה ותמצא מחיר נמוך יותר במקום אחר - עדכן אותנו. הזמן עכשיו >
bestival
השנה יוכלו המבקרים ליהנות ממגוון עצום של קרוב ל-350 פרוייקטים שונים מכל העולם שיוצגו לראווה בפסטיבל הנחשב. מדגמי ארכיטקטורה מדהימים ועד פריטי אופנה ותכשיטים חדשניים, למבקרים תהיה הזדמנות לדעת לפני כולם, איך העולם יראה בעתיד הקרוב והרחוק.